Kosmetyki

Jakie tabletki na powiększanie biustu kupić?

Stawiając sobie pytanie jakie tabletki do powiększania biustu kupić, można stwierdzić, ze już zdecydowałyśmy się na zastosowanie właśnie tej a nie innej metody, która ma nam pomóc skutecznie zwiększyć rozmiar naszego biustu. Warto jednak dobrze przemyśleć swoją decyzje zanim wybierzemy konkretny preparat.

Ziołowe pastylki

Większość preparatów, które zdaniem producentów mają skutkować powiększeniem biustu składają się z substancji roślinnych zawierających fitoestrogeny, które działają w sposób zbliżony do żeńskich hormonów płciowych- estrogenów, które są między innymi odpowiedzialne za krągłości u kobiet. Te naturalne preparaty nie będą bowiem stanowić zagrożenia dla naszego zdrowia, jednak również tu należy przestrzegać zaleceń producenta.

Tabletki z nieznanego źródła

Nigdy nie kupuj i tym bardziej nie połykaj tabletek na powiększanie piersi, których składu nie jesteś w stanie w pełni potwierdzić lub zrozumieć. Ich składniki powinny pomóc Ci poczuć się piękniejszą i bardziej spełnioną kobietą, a nie doprowadzić do walki o życie. Unikaj wszelkich silnie chemicznych substancji. Zawsze czytaj etykietę.

Efekty po tabletkach

Tabletki i powiększanie biustu z pewnością idą ze sobą w parze. Jednak powinnaś już na wstępie zdawać sobie sprawę, że potrzebna będzie Ci znaczna dawka cierpliwości. Ta i każda inna domowa, naturalna metoda powiększania piersi nie da nam efektu z dnia na dzień. Konieczne będzie długotrwałe, często wielomiesięczne, regularne stosowanie. A efekt, który osiągniemy będzie mieścił się w zakresie jednego rozmiaru. Dodatkowo piersi będą bardziej uniesione, bardziej wypełnione oraz sprężyste. Skóra zaś lepiej nawilżona.

Gdzie kupić tabletki na powiększanie biustu?

Niektóre preparaty tego rodzaju dostępne są w aptekach, wówczas zyskujesz możliwość omówienia składu z farmaceutą i masz pewność co kupiłaś. Lepiej unikać preparatów, co do których pochodzenia nie mamy pewności, bo mogą nam bardziej zaszkodzić niżeli pomóc.

Skład tabletek na powiększanie biustu

W skład tego rodzaju suplementów diety wchodzą, witaminy (w tym witamina E, znana jako czynnik młodości), minerały, w niektórych znajdziemy również kolagen. Powszechne jest wykorzystanie ziół takich jak:

 • palma sabałowa,
 • koper włoski,
 • kozieradka i inne.

Zawarte w nich fitoestrogenny są składnikiem, który bardzo dobrze oddziałuje na kształt kobiecego biustu.

Obserwuj swój organizm

Zioła również mogą bardzo silnie oddziaływać na nasz organizm, szczególnie jeśli są przyjmowane przez dłuższy okres czasu. Dlatego jeśli decydujesz się rozpocząć kurację powiększania piersi z zastosowaniem tabletek koniecznie z dużą dokładnością obserwuj swój organizm i wszelkie niepokojące dolegliwości konsultuj z lekarzem. Bezpieczniej zawsze będzie używać naturalnego serum Frashe, dlatego jeżeli nie chcesz martwić się o wątrobę – kup krem lub zastosuj domowe sposoby, np. takie jak te.

Czytaj więcej

Leave a comment

Message

Name

E-mail

URL

6 komentarzy

 • avatar
  Reply

  Pamela19

  10 lutego 2018, 08:59

  Nie lubię truć się tabletkami, zamiast tego wolę stosować kremy, które faktycznie nawilżają skórę i uelastyczniają i widać to gołym okiem 🙂

 • avatar
  Reply

  Czarusia

  18 lutego 2018, 09:08

  Ja nie wiem czy ktokolwiek jest na tyle głupi żeby kupować tabletki na biust, w których nie wiadomo co jest.

  • avatar
   Reply

   diuna

   13 maja 2018, 19:53

   Ojjj, zdziwilabys sie.
   Ludzie robia w desperacji rozne rzeczy. A niektor e dziewczyny maja obsesje na punkcie biustu i jeszcze chca jak najszybciej uzyskac efekt jak najmniejszym kosztem.. ;/

 • avatar
  Reply

  Olga

  27 kwietnia 2018, 12:50

  Nie warto kupować tabletek, tylko niszczą wątrobę. Lepiej zainwestować w jakiś dobry krem ujędrniający do biustu.
  🙂

 • avatar
  Reply

  Izabela

  21 czerwca 2018, 19:30

  Tabletki na ujędrnienie biustu to najczęściej tabletki nafaszerowane hormonami, dlatego nigdy się na takie rozwiązanie nie zdecyduję. Natomiast bardzo lubię kremy ujędrniające do biustu, myślę, że są świetne, chociaż na efekty trzeba czasami dłużej poczekać, to prawda.

 • avatar
  Reply

  Han(na)-Solo

  25 czerwca 2018, 11:10

  Za tabloetki podziekuje, mam Frashe i nic mi wiecej nie potrzeba, tym bardziej jakiejs chemii.