Ciekawostki

Naturalne powiększanie biustu – na czym polega?

Obecnie korzystamy z rozmaitych metod, których celem jest powiększenie naszego biustu. Wiele z nich stanowi osiągnięcia współczesnej medycyny. Pomimo tego kobiety nadal chętnie sięgają po sposoby znane od wieków, które przetrwały w rozmaitych zapiskach i przekazywane z pokolenia na pokolenie. Jednak w jaki sposób powiększa się piersi naturalnie? Jak działają te stare domowe sposoby?

Naturalne powiększanie biustu

Znanych jest wiele sposobów na wzrost rozmiaru piersi, tych domowych. Jednak należy szczerze przyznać, że naturalne powiększanie biustu daje realne szanse na uzyskanie jednego rozmiaru miseczki więcej niż mamy.

Zioła – Już u Azteków wykorzystywało się jagody palmy sabałowej jeśli kobieta miała zbyt mały biust, zaś w haremach niewolnice jadły kozieradkę, aby zaokrąglić się we właściwych miejscach. Działanie tych i innych roślin znajdujących zastosowanie w powiększaniu piersi opiera się na fitoestrogenach czyli naturalnych substancjach, które działają w sposób identyczny jak żeńskie hormony.

Masaże – piersi powinno się masować okrężnymi ruchami, każdego dnia np. nakładając ujędrniający krem na biust Frashe. Dodatkowo można wykorzystać prysznice naprzemienne. Działania takie mają znaczny wpływ na jędrność i sprężystość skóry. Pobudzają mikrokrążenie dzięki czemu skóra jest lepiej odżywiona i wygląda piękniej.

Ćwiczenia – to kolejny element domowej pielęgnacji piersi, który znacząco wpływa na ich powiększenie. W samych piersiach nie ma mięśni, bo składają się one z tkanki tłuszczowej oraz gruczołowej (dlatego również powiększają się jak tyjemy oraz gdy jesteśmy w ciąży i karmimy piersią). Jednakże wokół nich w klatce piersiowej oraz w plecach jest wiele mięśni, których odpowiednie wzmocnienie i zbudowanie pozwoli nam „sztywno” i wysoko trzymać biust, dzięki czemu będzie wydawać się większy.

Jakie efekty osiągniemy powiększając piersi naturalnie?

Z całą pewnością możemy naturalnie zatroszczyć się o skórę, która stanowi „obudowę” naszych piersi. Stanie się ona bardziej nawilżona, jędrna i elastyczna. Stosując regularne ćwiczenia i masaże doprowadzimy do uniesienia biustu, zapobiegniemy jego opadaniu i efektom starzenia się dzięki czemu nasze piersi będą wydawały się zdecydowanie większe. Naturalne fitoestrogeny zawarte w ziołach, stosowane regularnie, przez dłuższy czas mogą pomoc nam w pewnym stopniu wypełnić miseczkę. Nie spodziewajmy się jednak powiększenia większego niż jeden rozmiar.

Jakie są przeciwwskazania do naturalnego powiększania piersi

Z pewnością wszelkiego rodzaju choroby nowotworowe, a w szczególności te przebiegające w obrębie piersi. Dodatkowa stymulacja poprzez masaże czy ćwiczenia mogłaby przyspieszać rozrost guzów. Podobnie stosowanie wszelkich ziół należy skonsultować z lekarzem.

Kobiety ciężarne również powinny zrezygnować z powiększania piersi. Wiele ziół może być szkodliwych dla płodu, zaś w tym okresie piersi i tak się powiększą.

Na czym polega naturalne powiększanie piersi?

Na trosce o własne ciało i na pielęgnacji skóry, mięśni i innych tkanek. Nasze właściwe postępowanie i wybieranie odpowiednich substancji pomoże nam dłużej cieszyć się pięknym, dużym i młodym biustem.

Czytaj więcej

Leave a comment

Message

Name

E-mail

URL