O mnie

Strona główna » O mnie

 

 

 

Smile

 

 

 


Cześć, mam na imię Michalina. Cieszę się, że postanowiłaś odwiedzić mojego bloga na temat pielęgnacji piersi. Piszę tutaj jednak nie tylko o tym, jak zadbać o ładny wygląd biustu. Jestem zwolenniczką całościowego podejścia. Dla mnie liczy się nie tylko pielęgnacja, ale też ich zdrowie. Kolejna kwestia to ćwiczenia, które pomagają zachować jędrne piersi, jak również proste plecy. Pamiętaj, że wyprostowana sylwetka ma nie lada znaczenie, dla dobrego prezentowania się biustu. Co jeszcze? – odpowiednia dieta. Nie od dziś wiadomo, że sposób odżywiania się wpływa na wygląd skóry, także tej która jest „rusztowaniem” dla naszych piersi. Dużo więcej trudności sprawia zwykle stosowanie diety odchudzającej, w taki sposób, aby nie stracić przy tym biustu. Ale już moja w tym głowa, żebyś więcej nie miała tego typu problemów;)

Informacje na temat właścicieliki bloga na temat dużego biustu.

Teraz może trochę więcej o mnie i o moim biuście. Mam piersi średniej wielkości. Przez wiele lat marzyłam o większym rozmiarze. Dopóki jedna z moich koleżanek nie poddała się operacji plastycznej powiększenia biustu, za pomocą implantów. Może miała pecha, ale patrząc na jej powikłania po zabiegu, odechciało mi się sprawdzać, jakby to było w moim przypadku. Poza tym jej piersi nie wyglądały naturalnie, a już na pewno nie były takie w dotyku.

Zrezygnowałam więc z operacji, na rzecz mniej inwazyjnych sposobów poprawy wyglądu biustu. Dziś jestem ekspertem od masażu, kosmetyków, naprzemiennych pryszniców i zabiegów kosmetycznych służących piersiom. I zamierzam podzielić się z Wami tą wiedzą, zapraszam do lektury:)


 

Głosowanie

 • Wyświetl wyniki

  Loading ... Loading ...
  O stronie

  Strona powstała dla wszystkich kobiet, które chciałyby zadbać o swój biust i powiększyć go do satysfakcjonujących rozmiarów.

  Wykorzystanie wszystkich podanych na stronie porad, w praktyce jest gwarantem wizualnego powiększenia biustu.

  Więcej informacji na podstronie o mnie. Możesz mi również przesłać osobistą wiadomość.

  Ujędrnij duże piersi
  Ujędrnij duże piersi
  Blogroll:
  Poznaj skuteczne metody ujędrniania na: http://ujedrnianie-biustu.pl/