Ujędrnianie biustu zabiegi – zbiór pytań i odpowiedzi

Strona główna » Ujędrnianie biustu zabiegi – zbiór pytań i odpowiedzi

Na rynku dostępnych jest wiele zabiegów, które pozwalają na ujędrnienie biustu. Dużą ich część wykonamy w gabinetach kosmetycznych lub samodzielnie w domach. Nie są inwazyjne, ani w żaden sposób niebezpieczne dla naszego zdrowia. Jednak wiele kobiet ma obawy przed ich zastosowaniem lub udaniem się na wizytę w salonie. Jeśli nową rzeczą jest dla nich ujędrnianie biustu to zabiegi jakie na nie pozwalają powinny być wcześniej odpowiednio poznane. Prezentujemy zbiór najczęściej zadawanych pytań wraz z odpowiedziami.

Jakie zabiegi w salonie kosmetycznym mogą pozytywnie wpłynąć na jędrność moich piersi?

Odpowiedź: Zabiegów takich jest wiele i możliwości często uzależnione są od salonu kosmetycznego do jakiego się udasz. Jeszcze kilka lat temu sporą popularnością cieszyła się maska gipsowa. Można również wykorzystać masaż próżniowo-wibracyjny, ultradźwięki, sprawdzi się również mezoterapia bezigłowa lub mikroigłowa. Najlepiej udać się na konsultację do salonu kosmetycznego, uzyskać informacje o zabiegach jakie mogą Ci zaproponować, ich cenach i dopiero umówić się na zabieg.

Zobacz, jak pielęgnować biust w domu.

Czy salon kosmetyczny zapewnia warunki, w których bez oporu się rozbiorę? Wstydzę się swoich piersi.

Odpowiedź: Jeśli w gabinecie kosmetycznym czy też lekarskim przeprowadzane są jakiekolwiek zabiegi na biuście czy innej części ciała, które powodują, że pacjentka musi się rozebrać to całość odbywa się w zamkniętym pokoju. Inni pracownicy są wcześniej instruowani aby nie naruszać prywatności klientki/ pacjentki. Niekiedy na drzwiach wywiesza się kartkę. Fotel kosmetyczny w miarę możliwości jest ustawiony w taki sposób, aby osoba wchodząca nie widziała klientki. W drzwiach często montuje się również zamki, które na życzenie mogą zostać użyte. Kosmetyczka lub lekarz dokłada również starań aby tak okryć pacjentkę by widoczne było możliwie jak najmniej jej ciała.

Czy wystarczy jak pójdę na jeden zabieg?

Odpowiedź: ujędrnianie piersi jest procesem etapowym. Jeden zabieg w gabinecie z pewnością z pozoru da już jakieś efekt, sprawi, że poczujemy się piękniejsze. Biust będzie nam się wydawał pełniejszy, jędrniejszy. Jednak ten początkowy efekt WOW zniknie już nawet po jednym dniu. Konieczne jest więc podjęcie całej serii zabiegów. Ich ilość zostanie ustalona ze specjalistą. Warto zapytać również jak w zaciszu domowej łazienki wspierać oddziaływanie procedur kosmetycznych, aby zyskać większy poziom jędrności.

Czy zabiegi u kosmetyczki na ujędrnianie biustu wymagają przygotowania z mojej strony?

Odpowiedź: Jeśli takowe będą kosmetyczka powinna poinstruować cię w czasie zapisywania na zabieg. Niektóre zabiegi wykorzystujące aparaturę wymagają zdjęcia biżuterii, więc warto przyjść bez niej aby nie ryzykować zgubienia. Dodatkowo dla własnego komfortu i dobrego samopoczucia przed wyjściem weź prysznic użyj ulubionych perfum (ale bez przesady!) i załóż ładną i czystą bieliznę.

Jak utrzymać efekt ujędrnienia po zakończeniu serii zabiegów?

Odpowiedź: Przede wszystkim warto postawić na pielęgnację domową – kremy (np. krem ujędrniający Frashe), serum, masaże, ćwiczenia na biust. Jeśli zabieg przyniósł wymierne rezultaty to wskazane jest jego powtarzanie, w formie takiego przypomnienia, odświeżenia raz na kilka miesięcy po jednym zabiegu- pomoże to w zachowaniu efektu.

Bibliografia:

1. Gupta S., Topical Nutraceutical Compositions with Selective Body Slimming and Tone Firming Antiaging Benefits, 2003
2. Wieczorkowska M., Medykalizacja wyglądu – nowy wymiar zdrowego ciała, 2015
3. Shivanand P., Nilam M., Viral D., Herbs Play an Important Role in the Field ofCosmetics, 2010

9 komentarzy do “Ujędrnianie biustu zabiegi – zbiór pytań i odpowiedzi”

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

code

Głosowanie

 • Wyświetl wyniki

  Loading ... Loading ...
  O stronie

  Strona powstała dla wszystkich kobiet, które chciałyby zadbać o swój biust i powiększyć go do satysfakcjonujących rozmiarów.

  Wykorzystanie wszystkich podanych na stronie porad, w praktyce jest gwarantem wizualnego powiększenia biustu.

  Więcej informacji na podstronie o mnie. Możesz mi również przesłać osobistą wiadomość.

  Ujędrnij duże piersi
  Ujędrnij duże piersi
  Blogroll:
  Poznaj skuteczne metody ujędrniania na: http://ujedrnianie-biustu.pl/